Na Batalu ze Stonu odpálila petarda v síti hostí, poté byl vyhlášen čtvrtý čtvrtfinalista

Orebič je čtvrtým čtvrtfinalistou County Cupu. To se krajskému prvoligovému týmu podařilo venkovním vítězstvím 5:0 na SOŠK v roce 1919. ve Stonu, člen druhé krajské ligy. Gólem se ujal vedení Andra Farčić ve 28. minutě a následně úspěch potvrdil třemi góly Ante Kordićkterý se trefil do sítě domácích v 53., 63. a 68. minutě, přičemž střelec vedení 4:0 byl Vladimír Ravlić v 65. minutě.

Vyhráli čtvrtfinále před Orebićem BŠK Zmaj 2:0 s výhrou domácích proti Zrnovápak Dubrovnická farnostkterá na svém domácím hřišti vyhrála rovněž 2:0 Jestřáb z Dúbravky, a Potápí sekteré na penalty byly lepší než faraon v Trpanji za stavu 2:2 po 90 minutách hry.

V úterý 5. března by měli hrát v Čilipi Konavljanin – GOŠK Dubrovník 1919., v Opuzenu Neretvanac – Jadran přístav Pločea na Lastovu Mládež – Hajduk 1932., a ve středu 13. března v Metkovići ONK Metković – Neretva.

Dvojice čtvrtfinále určí los s tím, že týmy ze stejné skupiny nelze srovnat (BŠK Zmaj a vítěz Omladinac – Hajduk 1932, Župa Dubrovnik a vítěz Konavljanin – GOŠK Dubrovnik 1919, Ponikve a Orebić, a vítězové utkání ONK Metković – Neretva a Neretvanac – Jadran Port of Ploče).

Titul vítěze obhajuje Jadran Luka Ploče.

Autorem nebo překladatelem tohoto článku je: Redaktor Karel Smolík
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com, freepik.com nebo pexels.com