V roce 1983 Šibenik tentokrát neuspěl a nyní je jasné, že všichni prvoligisté jsou v semifinále. Kdo proti komu nastoupí ve finále?

A třetí zkušební první liga – druhá divize šla do klubu z vyššího ranku. Takže letos žádné překvapení. Prošli Šibenik v roce 1983. udělal uprostřed Záhřebu zázrak. Nejen, že ve čtvrtfinále vyřadil hostitele, Futsalové Dynamouž poté byl v semifinále lepší než obhájci titulu, Nový čas. Ve finále proti neuspěl Stanoinvest Futsal Pule…

Nyní byl Šibenik zastaven prvním krokem v roce 1983. Olmissum bylo lepší v Dubrovníku, mnohem lepší. Omišané se ujali vedení 3:0, v poslední minutě prvního poločasu pak gól Šibeniku nedokázal rozvlnit síť vítěze poháru z roku 2022, který dal další dva góly, celkem 5: 1, a připojil se k Stanoinvest Futsal Pula a Futsal Dinamo v semifinále. Puležští v prvním čtvrtfinále porazili druholigový Brod 035 8:2 a „Blues“ ze Záhřebu porazili Novi Marof 8:0.

Josip Ćoran byl střelcem ve 20. minutě za Šibenik v roce 1983, zatímco za Olmissum skórovali Antonio Sekulic v 5., Josip Juretic v 7. a 26. Jeremy Bukovec ve 12. i Richard Manuel Rejala Mendoza ve 35. minutě.

Zbývá ještě souboj náměstí – Nový čas, která začíná ve 20:15 hodin. Kdo proti komu nastoupí v semifinále, se dozvíme v poločase posledního čtvrtfinále.

Semifinále se hraje v sobotu 2. března. První v 16:30 a druhý v 19:30. Finále je v pondělí 4. března v 19:15.

Autorem nebo překladatelem tohoto článku je: Redaktor Karel Smolík
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com, freepik.com nebo pexels.com